ДЕКОРУВАННЯ

Є одним з самих творчих етапів при оформленні або впровадженні дизайн - проекта. За допомогою декорування, можливо гармонійно доповнити і прикрасити інтер'єр без особливих конструктивних змін. Декорування, як правило, застосовується в трьох основних випадках:

1. При розробці дизайн – проекту на етапі планування були продумані елементи декору, або цілі композиції для надання об'єкту індивідуальності і ексклюзивності. Наприклад, ексклюзивний декор ручної роботи у вигляді квітів у дитячій кімнаті, яка в такому ж виконанні більше ніде і ніколи не повториться. І після здачі дизайн – проекту йде його впровадження і декорування.

2. Декорування вже готового інтер'єру, який трохи застарів, оскільки ремонт робився досить давно. Господарі хочуть його оновити і прикрасити. У такому разі декорування є оптимальним варіантом, який не вимагає особливо великих фінансових вкладень, оскільки не зачіпає конструктивних і кардинальних змін інтер'єру.

3. Третій варіант трохи схожий на другий, коли вже є готовий інтер'єр. Приміром, замовник купив нову квартиру і спробував за допомогою журналів і Інтернету створити дизайн своїми руками. В результаті ремонт зроблений, грошей вкладено багато, а толку немає. Як правило, в таких випадках замовник щоб хоч якось виправити ситуацію купує дорогий елемент декору, приміром люстру або меблі, і говорить, що таке оформлення - це так задумано. Так, дорогий елемент декору трохи відволікає, але не виправляє ситуацію в цілому. У такому разі звертаються за до допомогою до фахівців, вони доповнюють та виправляють Ваші помилки і декорують "зверху" вже готового інтер'єру.

Ви повинні розуміти, що за наявності доброго смаку Ви з легкістю зможете підібрати до своєї шубки красиві і стильні чобітки або сумочку, але для красивого оформлення інтер'єру на професійному рівні наявність просто доброго смаку - це дуже мало. Все залежить від того скільки часу, сил і нервів Ви готові витратити, щоб створити інтер'єр самостійно, і який результат Ви хочете побачити на виході?

Після того, як Ви скористалися послугами нашої студії з декорування, ми підбираємо елементи декору або цілі композиції з урахуванням вже готових форм, кольорів і текстур інтер'єру. Також в обов'язковому порядку враховується Ваш смак і Ваші вподобання тому, чи іншому стильовому напряму. В результаті не дорого, при досить невеликих фінансових вкладеннях, без втрати нервів, сил і часу, Ви отримуєте якісний і вишуканий інтер'єр.

Наша студія пропонує Вам декор для дому, декорування квартир, декоративні штукатурки в Чернівцях, декор інтер'єру, розпис стін в Чернівцях, живопис, пейзажі, мозаїка, фреска, ліпний декор, декоративні техніки нанесення різноманітних текстур, інкрустацію камінням і кристалами.

декорирование, декорирование фото декорирование, декорирование фото декорирование, декорирование фото декорирование, декорирование фото декорирование, декорирование фото


Запитання та відповіді

Питання: 1. Добрий день. Скажіть будь ласка, якими фарбами ви наносите малюнок?
- Найчастіше працюємо акрилом, латексом, олією, також пастеллю або вугіллям, все залежить від того, який треба прописати малюнок і якій техніці замовник надає перевагу.
Питання: 2. Добрий день! Мені дуже подобається настінний розпис, але не просто розпис по стіні, а ілюзія переходу інтер'єру в картину. Чи зможете ви таке намалювати? Наскільки це складніше, та наскільки дорожче?
- Намалювати зможемо все. Відносно складності – трохи складніше ніж звичайний розпис, але на ціну особливо не впливає. Основні показники, що формують ціну - це техніка виконання, деталізація, складність малюнка і квадратура.
Питання: 3. Добрий день! Я побачив в Інтернеті 3 D поли і хочу собі зробити в передпокої. Скажіть чи можна під 3 D поли підібрати і намалювати картину на стіні, чи зможу я сам підібрати малюнок і взагалі наскільки це складно?
- Для правильного підбору малюнка необхідно прораховувати як мінімум 7, 8 чинників. Рівень спотворення перспективи при проході, точку прорахунку перспективи з висоти людських очей, точку фокусу, злом світла, кут огляду, і так далі. Далеко не кожен художник впорається з поставленим завданням. Любите експериментувати – спробуйте на дачі, в гаражі.
Питання: 4. Скажіть, будь ласка, чи треба підсвічувати настінний розпис, якщо так, то як правильно це зробити?
- Основна помилка, коли світильник монтується прямо на розпис без прив'язки до сюжету. Також не рекомендується використовувати точкові світильники, оскільки при їх включенні пропадає глибина, а з нею і ефект реалізму. Правильніше використати не активне приховане або розсіяне світло.
Питання: 5. Добрий день! Я бачила у знайомих настінний розпис, мені дуже сподобалося. Там на картині деякі елементи виконані в об'ємі ліпленням, а вже потім фарбами, дуже красиво і реалістично виглядає. Чи робите ви таке і що цікавого можете запропонувати ще?
- Так звичайно, наші декоратори можуть працювати як на площині, так і з об'ємом. Крім того, ми можемо запропонувати дуже великий вибір різних технік декорування, у тому числі: колаж, декупаж, гризайль, теракота, декор текстилем, інкрустацію каменями, кристалами, та багато іншого.
Изготовление скульптуры
Лайфкастинг
Роспись стен по рельефу и декоративный водопад по стеклу
Эксклюзивные барельефные картины
Роспись по стене - орхидея
Изготовление скульптуры лебедей
Скульптура, химическая металлизация серебром
Розпис стін на кухні
Потолки, изготовление гипсокартонных конструкций