Дизайн кухні

Дизайн кухні: сучасні рішення, тенденції, ідеї


Кухня - найважливіше приміщення будь-якої квартири, будинка. Тут проводять більшу частину часу господині, готуючи різноманітні та найвишуканіші страви. Тут збирається вся родина, відпочити, поділитися радощами і враженнями, насолодитися домашньою кухнею. Дизайну кухні приділяється пильна увага, оскільки навіть кожна дрібниця в інтер'єрі повинна поєднуватися з композицією, спільним баченням і задумкою.

Тенденції сучасного дизайну кухні
З огляду на, що квартири і заміські будинки сьогодні мають різноманітні планування, кардинально відрізняються від типових квартир минулого, формування інтер'єру теж зазнало значних змін. Наприклад, з'явилися і набули популярності кухні студії, просторі і комфортабельні. Набули актуальності нові стилі і їх різноманітні варіації.


Чому віддати перевагу?


Дизайнери рекомендують відштовхуватися від особливостей самого приміщення:
1. Для невеликого, компактного, ідеальний дизайн кухні традиційних напрямків, наприклад, класика і неокласика. Або - спрощених сучасних. Це інтерпретації мінімалізму, техно, Hi-Tech. Їх відрізняє мінімум деталей, абсолютна ергономічність, багатофункціональність кожного використовуваного елемента. Навіть декор тут практичний: прихватка не тільки прикрашає, але і допомагає витягувати гарячі страви, настінне панно є годинами, можливо, з таймером для відстеження готовності страв.
2. Стандартні приміщення вишукано виглядають в концепції модерну. Це об'ємна меблі, поєднання м'яких і насичених відтінків, наприклад, прийом фарбування або використання шпалер різних квітів для протилежних стін. Не менш органічно будуть виглядати дизайни кухні в стилі кантрі, особливо - в заміському будинку, на дачі або в квартирах, вікна кухонь яких виходять на південну сторону. Залиті світлом природні сюжети, плетені меблі, м'які бежеві кольори і флористичні мотиви привабливі і апетитні.
3. Модна кухня студія найчастіше оформляється в яскравих тенденції. Гармонійний авангард, ф'южн або футуризм. Для тих, хто тяжіє до більш розслабленим, класичним ідеям, стилісти рекомендують звернути увагу на елегантний ар-деко, хитромудрий вантажу. Не менш вишукано виглядають середземноморські композиції, особливо ідеї ошатного Провансу. Це нарочито грубі основи, натуральне дерево, зістарені поверхні і милі кухонні деталі - рушники, кошики, скатертини з натуральних простих основ.


Які кольори популярні в дизайні кухні


Строгих правил не існує. Але відповідно до сучасних рекомендацій, більш розслаблюючу, апетитно і оригінально виглядають теплі тони і їх поєднання з яскравими акцентами. Варіанти таких дизайнів:
- Комбінація всіх відтінків шоколаду - смачне і апетитне рішення: стіни кольору молочний шоколад, вишуканий гіркий швейцарський - відтінок для оформлення підлоги, капучино - стелю і меблі і техніка кольору білого шоколаду. Ранок на такій кухні буде особливо привітним;
- кавові відтінки в парі з рожевим або фісташкою - ще один тренд сезону;
- традиційний білий - фаворит вже кілька десятиліть, не втрачає своєї актуальності.