Сучасна скульптура

Сучасна скульптура

Скульптурні композиції - популярний напрямок творчості, їх створення - особливий вид мистецтва для людства в усі часи. Античність, шедеври епохи відродження, пишність бароко і витонченість рококо, лаконічний класицизм і кілька помпезний ампір - в створенні сюжетів цих стилів в скульптурні групи були значущими, впізнаваними елементами композицій великих майстрів. І сьогодні скульптура не тільки не втратила своєї актуальності, а й, збагатившись новими техніками та технологіями, стала ще більш популярною і значимою.

Лайфкастінг - техніка скульптури сьогодення і майбутнього

Гіпсові зліпки людського тіла і обличчя робилися і раніше, кілька століть назад. Але саме сьогодні, завдяки винаходу нових, безпечних, пластичних і довговічних матеріалів і основ, технологія отримала своє друге народження.

Lifecasting - це створення скульптурних декоративних груп для прикраси інтер'єру. Скульптурні твори, виготовлені за цією технологією, мають не тільки особисте, але й художнє значення. Вони дозволяють зробити декор кімнати, будинка унікальним, оригінальним і неповторним.

За своєю технологією Lifecasting - це виготовлення скульптури, скульптурної копії частини або всього тіла моделі (людини). Отримана з використанням спеціальних формувальних матеріалів копія моделі заливається ливарним складом, твердне і перетворюється в художній твір.

Читать далее...

Дизайн кухні

Дизайн кухні: сучасні рішення, тенденції, ідеї


Кухня - найважливіше приміщення будь-якої квартири, будинка. Тут проводять більшу частину часу господині, готуючи різноманітні та найвишуканіші страви. Тут збирається вся родина, відпочити, поділитися радощами і враженнями, насолодитися домашньою кухнею. Дизайну кухні приділяється пильна увага, оскільки навіть кожна дрібниця в інтер'єрі повинна поєднуватися з композицією, спільним баченням і задумкою.


Тенденції сучасного дизайну кухні
З огляду на, що квартири і заміські будинки сьогодні мають різноманітні планування, кардинально відрізняються від типових квартир минулого, формування інтер'єру теж зазнало значних змін. Наприклад, з'явилися і набули популярності кухні студії, просторі і комфортабельні. Набули актуальності нові стилі і їх різноманітні варіації.

Читать далее...

Дизайн інтер'єру

Дизайн інтер'єру: сюжети, акценти, матеріали Оригінальний і стильний дизайн інтер'єру - це успішне поєднання чинників смаку, актуальності, функціональності і ергономіки. Перед тим, як втілювати дизайнерську задумку, слід продумати обраний стиль і вивірити сюжет до дрібниць. Нюанси, штрихи, аксесуари і акценти, в кінцевому підсумку, у багатьох випадках визначають автентичність, затишок і грацію обстановки, бажання господарів і гостей якомога довше залишитися в приміщенні, насолоджуватися його органічною красою і зручністю. У виборі дизайну інтер'єру важливі наступні ключові моменти: 1. Визначення і чітке дотримання стильовому напрямку. 2. Грамотний підбір матеріалів, технологій, їх поєднання і застосування. 3. Художні особливості, оригінальні ідеї, що дозволяють добитися ексклюзивності, неповторності дизайну будинку.

Читать далее...

Дизайн спальні

Сучасна людина приділяє багато уваги дизайну свого житла. Незалежно від його розмірів - будь це маленька квартирка або будинок значних розмірів, - особливої уваги вимагає оформлення спальні.

Читать далее...