АКВА ДИЗАЙН

Аква дизайн по праву вважається одним з найбільш розкішних прийомів в декоруванні як дизайну інтер'єру так і в ландшафтному дизайні. Розроблені і запропоновані нами стильні та ексклюзивні аква вироби в поєднанні з м'яким падінням води і різного виду освітленням, створюють атмосферу гармонії і релаксу, чудесним чином доповнюючи затишок і надають Вашому будинку особливий стиль і неповторну атмосферу.

Дизайн студія Романа Москаленка має в своєму арсеналі великий вибір унікальних зразків аква виробів яких Ви більше ніде і ніколи не побачите. Запропоновані нами декоративні водоспади по склу, повітряно бульбашкові колони, штучні декоративні водоспади для будинку або дачі та інші аква композиції. Наші вироби є одними з найбільш численних серед ексклюзивних аква виробів запропонованих на нинішньому ринку України.

З огляду на особисті побажання клієнта, ми розробляємо дизан водоспаду або водно бульбашкових колон, створюємо для кожного виробу індивідуальні форми, підбираємо необхідний стиль і декор. Завдяки багаторічному досвіду роботи, декоративні водоспади створені нашими фахівцями, відрізняються як високою якістю, так і дуже високим рівнем в сфері декорування.

Характерні риси робіт нашої дизайн студії - точне дотримання конкретного стилю чи стильового напрямку. Акцентування уваги не просто на технічному стікання води, а на сприйнятті зовнішнього вигляду аква виробу, його ексклюзивності і гармонійному поєднанні з іншими елементами декору при дизайн оформленні інтер'єру чи ландшафту. Цих же принципів ми дотримуємося, виготовляючи не тільки водоспади по склу та водно бульбашкові колони, а й створюючи неповторні ландшафтні водоспади, найрізноманітніший аква декор і аква композиції, інтер'єрні водоспади зі скелями, гротами і цілими ріками в інтер'єрі.

Перш ніж запровадити будь-яку з композицій аква дизайну, ми розробляємо в декількох варіантах її дизайн проект, попередньо погоджуємо і завіряємо із замовником форми, стилістику і текстури, які виріб буде мати в готовому вигляді. Потім дизайнери нашої студії роблять 3D візуалізацію обраного Вами виробу. В результаті Ви отримуєте фото бажаного виробу, на якому в деталях можете розглянути будь-яку, навіть найдрібнішу деталь і якщо знадобиться, внести свої побажання і поправки під час моделювання об'єкта. Ми відповідально і професійно робимо свою роботу, враховуючи при цьому побажання і зауваження клієнтів. Навіть далека від цієї сфери діяльності людина, дивлячись на будь-який з об'єктів водного дизайну, зуміє побачити різницю між водоспадом, який зробив сантехнік, і таким же об'єктом, але створеним вмілою рукою художника-декоратора.

Професіонали нашої дизайн-студії на високому дизайнерському рівні займаються розробкою проектів, за якими виготовляють декоративні штучні водоспади і їх різновиди: розкішні ландшафтні водоспади, водоспади по склу, стаціонарні інтер'єрні водоспади в різних стильових напрямках.

декоративні інтер'єрні водоспади , водоспади по склу, ландшафтні водоспади, бульбашкові колони

Нікого не залишать байдужим створені нами штучні водойми, гроти і тунелі, які стануть прикрасою будь-якого дизайну ресторанів, кафе, барів, а також приватних будинків. За допомогою аква дизайну можна досягти приголомшливого ефекту у благоустрої будь-якого роду приміщенні. Сьогодні, наприклад, як водно-бульбашкові колони і водно-бульбашкові панелі широко використовуються не тільки при створенні інтер'єрів в торгових центрах і гіпермаркетах, але і в оформленні заміських будинків і квартир. Вони стануть оригінальним елементом в інтер'єрі Вашої оселі та гарним доповненням для Вашого будинку. Виглядати такі аква вироби будуть завжди дуже красиво, ексклюзивно і вишукано!

Крім запропонованих нами аква виробів, ми з радістю готові втілити в життя Ваші найсміливіші ідеї по створенню незвичайних або неординарних аква композицій.

аква дизайн, аква дизайн фото аква дизайн, аква дизайн фото аква дизайн, аква дизайн фото аква дизайн, аква дизайн фото аква дизайн, аква дизайн фото


Запитання та відповіді

Питання: 1. Добрий день. Я у себе удома в ніші хочу поставити водоспад по склу, в класиці. Скажіть, будь ласка, у вас тільки готові вироби, чи можливо підігнати під мої розміри?
Окрім вже готових виробів ми також можемо для вас розробити в індивідуальному порядку, як параметри, так і дизайн. З урахуванням ваших побажань і в потрібному для вас стилі.
Питання: 2. Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи можна в інтер’єр ний водоспад запускати рибки?
Рибки можна тримати у водоспаді, але для цього необхідно зробити ділення основного резервуару на зони. Рибки - це живі істоти, і вони виділяють продукт життєдіяльності, якщо не відокремити резервуари і включити падіння води вже через 3-4 хвилини в повітрі відчуватиметься стійкий запах.
Питання: 3. Добрий день. Підкажіть, будь ласка, я хочу візуально відокремити кухню від їдальні замість стіни бульбашковими колонами. Скажіть чи можна таке зробити?
Як правило, верхня частина колон або колонад для стійкості і безпеки фіксується до стінної перегородки, але при необхідності можна використати стельову фіксацію. У такому разі, колонада приміром з 10 чи 15 колон може бути використані як стінна перегородка.
Питання: 4. Добрий день. Скажіть, будь ласка, наскільки складно і безпечно встановлювати стаціонарний інтер’єрний водоспад з річкою і озерцем в квартирі, чи не затоплю я сусідів?
Відносно складності, в порівнянні з ландшафтними водоспадами, інтер'єрні на порядок складніше, а загалом не складніше чим встановити міні басейн в квартирі. Відносно витоку і гарантій на виріб, все залежить від того, хто, як і з яких матеріалів виготовляв виріб? Не хочете неприємних сюрпризів не експериментуйте самі або з дилетантами, а працюйте з фахівцями і вимагайте гарантії на виріб.
Эксклюзивные водопады по стеклу
Аква дизайн
Водопад по стеклу "Коралловый риф"
Водопады по стеклу "Павлины"
Пузырьковые колонны
Интерьерный водопад
Кухня, водно пузырьковые колонны